0212 619 99 60 Satış ve Destek Hattı (10:00 - 18:00)
Giriş Yap   |   Üye Ol

armine

Armine Giyim

Günümüzde tesettür giyim sektöründe yüzlerce firmanın bulunduğunu gözlemlemekteyiz. Sektörün öncü firmalarının başında Armine gelmektedir. Tesettür giyim denilince aklımıza, eşarp, şal, pardesü, kap, tunik, ferace gibi tekstil dış giyim ürünleri gelmektedir. armine tesettür, yani muhafazakar giyimde yüzlerce çeşit ve yüksek kaliteli ürünleri ile hizmet vermektedir. Bu ürünlerin yanı sıra son zamanlarda tesettür giyimde moda trendlerinin değişmesiyle body, kot pantolon, kot etek, deri giyim ürünleri oldukça talep görmektedir.

Armine Online

Tesettür giyimde internet üzerinden yapılan alışverişler son zamanlarda oldukça rağbet gören bir alışveriş şeklidir. Muhafazakar bayanların en çok Armine eşarplara firmasına talep göstermesi Arminenin bu sektörde ne denli büyük ve kabul görmüş bir firma olduğunu gözlemlemekteyiz. Sitemizde armine ürünlerini online olarak sipariş verebilirsiniz.

Armine Eşarp

Ayrıca sektöre ait müşteri potansiyelinin, internet alışverişlerine daha yatkın olduğu yapılan analiz sonuçları doğrultusunda ortaya çıkmaktadır. Bu da Armine markasının güvenirliğini göstermektedir Armine sektörde eşarp, şal ve tüm tesettür giyim gruplarında hizmet vermekte çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir.